Datum akce: 
Neděle, Červen 2, 2019 - 14:00 - 16:00

Pronájem TVD.

Datum akce: 
Sobota, Květen 18, 2019 - 09:45 - 11:45

Běh Vítězství.

Datum akce: 
Čtvrtek, Duben 4, 2019 - 18:00 - 20:00

Pronájem Ptáček team.

Datum akce: 
Pátek, Duben 12, 2019 - 16:00 - 21:00

Finále turnaje tandemů.

15.15 hod.

Ptáček team 1 - Aleš, Miloš - 449

16:00 hod.

Ptáček team 2 - Milan,Miloš - 411 - Ptáček team 3 - Aleš, Staňa - 391

16.45 hod.

Ekofiltr - Šimčíková, Papírková - 339

17.30 hod.

Prometal 1 - Plášek, Belžík J. - 404 - Prometal 2 - Belžík S.,Urbánek - 354

18.15 hod.

Tradix 2 - Pešek V., Miklas - 350 - Petráš team - Petráš V., M. - 394

19.00 hod.

ESPA 1 - Raková, Jonášková - 376 - Tradix 1 - Pešek V., J. - 346

19.45 hod.

ESPA 2 - Králíková, Raková - 406 - Říhák team - Říhák,Chovančík - 440

20.30 hod.

ESPA 3 - Králíková, Lipták - 398 - Pelda team - Peléšek, Pekárek J. - 435

21:15 hod.

Camo - Fojtík, Pekárek J. - 446 - Kabela team - Kabela, Rak - 436

Datum akce: 
Čtvrtek, Duben 11, 2019 - 16:00 - 21:00

Turnaj tandemů.

16.00 hod.

16.45 hod.

Hopa - Zvonková, Gorecký

17.30 hod.

Tradix 3 - Tradix 4

18.15 hod.

Tradix 1 - Tradix 2

19.00 hod.

Prometal 4 - Plášek P., Belžík J - Prometal 5 - Urbánek, Belžík S.

19.45 hod.

Ekofiltr - Šimčíková, Papírková - Camo 1 - Fojtík, Pekárek J.

20.30 hod.

Datum akce: 
Středa, Duben 10, 2019 - 16:00 - 21:00

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

16:45 hod.

17:30 hod.

18:15 hod.

Juřík team - Tomáš ml.,Tomáš st. - 413

19:00 hod.

ESPA 3 - Jonášová, Raková - 376 - Juřík team 2 - Tomáš st.,Eliana - 290

19:45 hod.

Kubas team - Petráš, Kubas - 355 TVD B 2 - Stejskal, Kalík - 323

20:30 hod.

TVD B 2 - Stejskal, Kalík - 324 Kubas team - Petráš, Kubas - 378

Datum akce: 
Úterý, Duben 9, 2019 - 16:00 - 21:00

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

Prometal 1-Plášek P.,Belžík - 404 Prometal 2-Plášek J., Plášek H - 250

16:45 hod.

Prometal 3 - Urbánek, Belžík - 279

17:30 hod.

Pelda team - Peléšek , Pekárek L. - 435

18:15 hod.

Hopa - Číž, Dudek - 430 - TVD A - Ťulpa, Kročil - 420

19:00 hod.

TVD B - Tománek, Stejskal - 403 - TVD A - Ťulpa, Kročil - 415

19:45 hod.

TVD B - Tománek, Stejskal - 343 ESPA 2 - Králíková, Lipták - 370

20:30 hod.

Řihák team - Chovančík, Řihák - 440

Datum akce: 
Pondělí, Duben 8, 2019 - 16:00 - 21:00

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

Hopa B - Holečková, Zvonková - 366

16:45 hod.

Kulepa 1 - Peléšek,Petráš M. - 405 -

17:30 hod.

Kulepa 2 - Peléšek, Rak - 403 - Kulepa 3 - Petráš M. a V. - 394

18:15 hod.

Ptáček team 1 - Aleš, Staňa - 391 - Ptáček team 2 - Miloš, Milan - 411

19:00 hod.

Ptáček team 3 - Aleš, Miloš - 449 - Ptáček team 4 - Milan, Staňa - 391

19:45 hod.

Korýš team - Kabela, Rak - 436 - ESPA 1 - Králíková, Raková - 406

20:30 hod.

Datum akce: 
Pátek, Duben 26, 2019 - 17:00 - 23:45

Slavnostní zakončení a vyhlášení výsledků Camo ligy od 17.00 hod. v Sokolovně.

Datum akce: 
Pátek, Květen 10, 2019 - 18:00 - 22:00

Pronájem Studeníková.

Kalendář akcí - rezervace
M T W T F S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 
Add to calendar
Nejbližší akce
Kdo je online
Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.
Přihlášení